Web Tasarımı Hizmeti Bilgisayar & Laptop Macbook Tamiri 
Serveyis Bilgisayar olarak bilgisayar servisi konusunda uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet anlayışı ile bölgesinde tercih edilen bir kurum haline gelmiştir. Bilgisayar tamiri ve bilgisayar teknik servis hizmetlerimizi ister evinizde, isterseniz ev ya da iş yerinizde de alabilirsiniz. Uzun yıllardır bilgisayar konusunda faaliyet gösteren firmamız, bilgisayar teknik servisi ile de en kaliteli, verimli, ekonomik ve güvenli hizmeti vermenin gayreti içindedir. Servisimize ulaşan markalı veya markasız tüm ürünlerin sorunları en kısa sürede tespit edilerek sizlere bilgilendirme yapılır, uygun görmeniz halinde çözüme kavuşturulur.

Onay sistemi sayesinde sizin izniniz olmadan işlem yapılmaz böylece yüksek tamir ücretleri ile karşılaşmazsınız.


 Laptop & Bilgisayar Tamiri, Macbook Tamiri ve Teknik Servis 

Firmamız Şirketler ve ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart Arızası, Ekran Kartı Arızası, Hard Diskin Bozulması, laptop Kasa kırılması, Ekran Arka Cover Plastik Kasa Kırılması, Menteşe Tamiri,Lcd Ekran değişimi, Laptop Ekran Tamiri, Laptop Isınma Sorunları, Anakart ve Fan Temizleme vb) ya da yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin kararsız çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada kendi servis bünyemizde tamiri, yenilenmesi, gibi işlemleri kapsamaktadır.
 APPLE MACBOOK TAMİRİ, MACBOOK TEKNİK SERVİSİ 

Apple Macbook Air, Macbook Pro, Macbook Retina, İmac, İmac Pro, MacPro Format Atma, MS Office Programı Yükleme, Yazılım Güncellemesi,Adobe Photoshop, Adobe İllustrator ve Diğer Adobe Programları, Final Cut Pro vb. Programların Yüklenmesi, Kişisel Mail ve Şirket Maili Kurulumu, Macbook Isınma Sorunu Çözümü, Macbook Anakart Bakımı, Macbook Fan Temizliği, Macbook SSD Harddisk Değişimi, Macbook Klavye Değişimi,Macbook Ekran Değişimi,Macbook Tamiri Konularında Firmamız Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Etmektedir.Referanslarımız

Kabildekorasyon.com Eticaret Mağazası


Albuda.com Eticaret Mağazası


Turan Teknik Kombi Klima Servisi


Turkuaz Yapı Dekorasyon


Aktemis Halı Koltuk Yıkama


Asaf Makina Kiralama


Endüstriyel Soğutucu Teknik Servisi


Zeyno Züccaciye Hediyelik Eşya


Ahm Otomatik Soğuk Hava Muhafaza Perdeleri


Kaplan Yapı Dekorasyon


Temizlik Firma Sitesi


Üstün Vinç Kiralama


Piramit Boya San.


Mrf Yapı -Pimapen Firması


Piramit İzolasyon San.


Damla Tesisat


Medikal Kitapları E-Ticaret Mağaza


Bayan Kuaför Sitesi


Asansör Firma Sitesi


Mert Danışmanlık


Çözüm Ortaklarımız